top of page

Partnerzy obozu

Zobacz, z kim współpracujemy w tegorocznej edycji obozu!

To  organizacja, która od 15 lat dba o rozwój gospodarczy Gdańska, a dzięki temu także całego Pomorza. InvestGDA zajmuje się komercjalizacją ważnych terenów inwestycyjnych oraz przybliżaniem potencjału inwestycyjnego Gdańska partnerom krajowym i zagranicznym.

Poza tą działalnością InvestGda oferuje doradztwo biznesowe w zakresie strategii, finansów,  zarządzania oraz inwestycji, a także aktywnie włącza się w promocję Miasta poprzez działania CSRowe (np. organizację wydarzeń, konferencji czy warsztatów o tematyce społeczno-biznesowej i edukacyjnej z zakresu przedsiębiorczości).

Siedziba InvestGda mieści się w AmberExpo (ul. Żaglowa 11), tuż obok stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk.

Bursztynowy stadion to warta 775 mln inwestycja, która od  2012 jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aren mistrzostw Europy w piłce nożnej. Ten nowoczesny wielofunkcyjny stadion może pomieścić ponad  41 tysięcy widzów. Na stadionie (i wokół niego) czekają na odwiedzających różne atrakcje. Oprócz meczów piłkarskich na Polsat Plus Arena odbywają się także koncerty, imprezy kulturalne i rozrywkowe. Do dyspozycji gości jest także centrum rekreacyjno-sportowe Fun Arena, gdzie zagrać można między innymi w paintball elektroniczny na ok. 700 m2 powierzchni, pojeździć na wrotkach i gokartach, a nawet skoczyć na bungee.

 

To tutaj spotkamy się z przedstawicielami InvestGDA i Polsat Plus Arena Gdańsk na wizycie studyjnej w środę, 23.08.2023.

Adres: ul. Pokoleń Lechii 1, Gdańsk

To działająca w ponad 50 krajach firma, tworząca system, który gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie aplikacji, jednocześnie umożliwiając wgląd w jej wydajność i zachowania każdego użytkownika z dowolnego urządzenia i lokalizacji. System korzysta z chmury oraz technologii zasilanej AI. Dzięki temu system pomaga zoptymalizować działanie aplikacji, co przekłada się na lepsze doświadczenia użytkowników. Analiza danych pozwala na poprawę jakości usług online oraz skuteczność strategii biznesowych.

 

Z przedstawicielami Dynatrace spotkamy się na wizycie studyjnej w środę, 23.08.2023.

Adres: al. Grunwaldzka 411, Gdańsk (budynek Alchemii)

To  powstały w 2017 „mikrokosmos” z kontenerową architekturą w industrialnym otoczeniu Stoczni Gdańskiej, łączący w sobie restauracje, sceny muzyczne, bary i miejsca kulturowe. Przez cały tydzień można tam koncerty, imprezy, targi ubrań i winyli, projekcje filmowe, zajęcia jogi, warsztaty i spotkania autorskie. Warto  podkreślić, że większość z materiałów użytych do budowy pozyskana została z odzysku. Również wszystkie naczynia używane w lokalach na terenie 100czni są biodegradowalne.

Z przedstawicielami 100czni spotkamy się na wizycie studyjnej w środę, 23.08.2023.

Adres: ul. ks. Jerzego Popiełuszki 5, Gdańsk

To  założona w 1943 roku  w Szwecji firma zajmująca się głównie produkcją mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Duży nacisk położony na funkcjonalność, nowoczesny design oraz przystępne ceny przyczynił się do dużej rozpoznawalności marki na całym świecie. Ważną częścią idei sprzedaży według IKEI jest pozwolenie klientom na samodzielne zmontowanie zakupionych mebli, a co za tym idzie – większą satysfakcję z ich użytkowania.

 

Z przedstawicielami IKEI spotkamy się na wizycie studyjnej w środę, 23.08.2023 r.

Adres: Złota Karczma 26, Gdańsk (Matarnia Park Handlowy)

To  firma specjalizująca się w produkcji konstrukcji stalowych i aluminiowych na rynku polskim oraz zagranicznym. Realizuje wysoko zaawansowane i specjalistyczne projekty głównie dla branży offshore (morskiej energetyki wiatrowej). Wiele lat na rynku i zdobyte doświadczenie pozwala firmie na wykonywanie dużych zamówień od podstaw i modernizację istniejących konstrukcji. Poprzez swoją działalność oraz wsparcie rozwoju infrastruktury i przemysłu w  regionie, Mostostal przyczynia się także do rozwoju Gdańska.

Z przedstawicielami Mostostalu spotkamy się na wizycie studyjnej w środę, 23.08.2023.

Adres: ul. Marynarki Polskiej 59, Gdańsk

Samorząd Województwa Pomorskiego to instytucja, która zajmuje się między innymi wykorzystaniem dofinansowań z UE dla Pomorza, rozwojem i działaniem regionalnych instytucji kultury, wspieraniu edukacji zawodowej i  pomorskiego rynku pracy, kluczowymi inwestycjami w regionie.

 

Samorząd działa przede wszystkim poprzez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, który odgrywa istotną rolę w zarządzaniu województwem i w jego rozwoju. 

Urząd Marszałkowski wraz z władzami Samorządu mieści się w Śródmieściu, przy ul. Okopowej 21/27.

Ważne! Ze względów organizacyjnych z przedstawicielami Samorządu Województwa Pomorskiego spotkamy się na wizycie studyjnej w środę, 23.08.2023, w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym (GUMed).

Adres: GUMed, ul. Dębinki 7C, Gdańsk (budynek nr 13, 1. piętro, pok. 23)

bottom of page